"M'ho van explicar i ho vaig oblidar; ho vaig veure i ho vaig entendre; ho vaig fer i ho vaig aprendre" Confuci

Personal del centre

Escola Pública Sagrada Família - Personal del Centre

COMUNITAT DE PETITS

COMUNITAT DE MITJANS

 

P3A

Mari Gómez

1rA

Natàlia Alonso

 

P3B

Georgina Pérez

1rB

Mar Pujol

 

P3C

Maria Claustre

2nA

Marta Margiròn

 

P4A

Núria Iranzo

2nB

Anna Plans

 

P4B

Rosario Moraza

3rA

Júlia Roura

 

P5A

Montse Colomé

3rB

Joana Font

 

P5B

Gemma Clotet

Diversitat

Lorena Alegret

 

TEI

Pilar López

ESPECIALISTES

 

Diversitat

Jorge Molina

EF

Sònia Gil / Enric Duran

 

COMUNITAT DE GRANS

Música

Laia Simón / Ana Escudero/Joana Font

 

4tA

Zilia Iguacel

Anglès

Judit Grèbol / Anna Plans / Zília Iguacel / Júlia Roura

 

4tB

Laura Cerdán

 

5èA

Sandra Alonso

Suport PRI

Rosa Alonso /          Pepa Reig /Sònia Gil 

 

5èB

Xavi Oller

Suport INF

Sònia Gil / Pepa Reig /Rosa Alonso

 

6èA

Laura Ponce

Educador EE

Miquel Vílchez

 

6èB

Francesc Muntal

Vetlladores

Marta Zapata

 

Diversitat

Montse Pallejà

 

L’horari d’entrevistes de tots els mestres serà els dijous al migdia  (entre les 12:00 i les 15:00h)

 

EQUIP DE GESTIÓ

 

Directora

Pepa Reig (horari de visites: dilluns i divendres de 9'10 a 10)

 

Cap d’estudis

Montse Galvez (horari de visites: dijous de 9'10 a 10)

 

Secretària

Laia Simó   (horari de visites: dimecres de 9'10 a 10)

 

Coordinadora petits

Georgina Pérez

 

Coordinadora mitjans

Natàlia Alonso

 

Coordinadora grans

Sandra Alonso

 

Coordinadora TIC

Sònia Gil

 

Coordinadora Riscos

Judit Grèbol

 

Administrativa

Pilar Arguiñáriz

 

Conserge

Harmonia

 

SERVEIS EDUCATIUS AL CENTRE

PERSONAL DE L’AMPA

 

Psicopedagoga EAP

Cinta Larrotcha

Bibliotecària

Laia Catalina

 

Fisioterapeuta EAP

Mireia Romero

Secretària

Isabel Ferrussola

 

Assessora LIC

Núria Miró

Auxiliar conversa

 

 

Assessor CRP

 Oscar Amoròs

 

Logopeda CREDA

Isabel Abiam

 

ACOLLIDA I MENJADOR

CUINA I MENJADOR

 

Coordinació-

Sergi Martínez

Cap Cuina

Manuel Cabañas

 

Suport coordinació

Ajudant cuina

Isabel Rodríguez

 

Acollida

matinal

Anna Robles, Sílvia Rigol, Laia Catalina

Auxiliars

Pilar López, Josefina Martínez i Mª José Pérez

 

Feineres

Antonia Plaza, Carmen Fondevila, Manoli Cuevas, Victòria Yajar, Amalia Garcia

 

Acollida
tarda

Sílvia Rigol

 

MONITORATGE

 

P3

Montse Peruchet,  Laura Navea,  Sonia Asensi,  Mayca Ligero

 

P4

Marta Pancorbo,  Ana Robles,  Marlés Balart

 

P5

Sílvia Rigol,  Stephanie Azañedo,  Pep Rueda

 

1r

Oriol Puig,  Alba Ballesté

 

2n

  Ares Martínez,  Cristina López

 

3r

Marta Zapata, Neva Campderrich

 

4t

Ana Núñez,  Jessica Jodar

 

Adrià Peidró,  Leticia Valdés

 

Laia Catalina,  Mireia Muntés,  Xavi Osorio

 

Talk to us

085 888 5555