"M'ho van explicar i ho vaig oblidar; ho vaig veure i ho vaig entendre; ho vaig fer i ho vaig aprendre" Confuci

Personal del centre

Escola Pública Sagrada Família - Personal del Centre

COMUNITAT DE PETITS

COMUNITAT DE MITJANS

 

P3A

Gemma Clotet

1RA

Aura Garcia

 

P3B

Núria Iranzo

1RB

Anna Plans

 

P3C

Maria C.Grima

2NA

Natàlia Alonso

 

P4A

Montse Colomé

2NB

Rosa Mª Cánovas

 

P4B

Jéssica Jiménez

3RA

Júlia Roura

 

P5A

Rosario Moraza

3RB

Ana escudero

 

P5B

Georgina Pérez

Diversitat

Lorena Alegret

 

TEI

Pilar López

ESPECIALISTES

 

Diversitat

Olga Santos / Montse Pellejà

EF

Sònia Gil / Enric Duran

 

COMUNITAT DE GRANS

Música

Laia Simón / Mireia Pujol

 

4tA

Marta Mangiron

Anglès

Judit Grèbol / Anna Plans / Zília Iguacel / Júlia Roura

 

4tB

Zilia Iguacel

 

5èA

Laura Ponce

Suport PRI

Jaume Plana / Pepa Reig

 

5èB

Francesc Muntal

Suport INF

Sònia Gil / Pepa Reig

 

6èA

F.Xavier Oller

Educador EE

Miquel Vílchez

 

6èB

Sandra Alonso

Vetlladores

Marta Zapata

Cristina Jaques

 

Diversitat

Ana Mª Roig

 

L’horari d’entrevistes de tots els mestres serà els dijous al migdia  (entre les 12:00 i les 15:00h)

 

EQUIP DE GESTIÓ

 

Directora

Pepa Reig            (horari de visites: dilluns i divendres de 9'10 a 10)

 

Cap d’estudis

Montse Galvez (horari de visites: dijous de 9'10 a 10)

 

Secretària

Laia Simó   (horari de visites: dimecres de 9'10 a 10)

 

Coordinadora petits

Gemma Clotet

 

Coordinadora mitjans

Natàlia Alonso

 

Coordinadora grans

Laura Ponce

 

Coordinadora TIC

Sònia Gil

 

Coordinadora Riscos

Judit Grèbol

 

Administrativa

Pilar Arguiñáriz

 

Conserge

Núria de Gràcia

 

SERVEIS EDUCATIUS AL CENTRE

PERSONAL DE L’AMPA

 

Psicopedagoga EAP

Àfrica Burbano

Bibliotecària

Sandra Chapa

 

Fisioterapeuta EAP

Mireia Romero

Secretària

Isabel Ferrussola

 

Assessora LIC

Núria Miró

Auxiliar conversa

 

Assessor CRP

 

Logopeda CREDA

Marta Martínez

 

ACOLLIDA I MENJADOR

CUINA I MENJADOR

 

Coordinació-

Sergi Martínez

Cap Cuina

Manuel Cabañas

 

Suport coordinació

Cristina Jaques

Ajudant cuina

Isabel Rodríguez

 

Acollida

matinal

Anna Robles, Cristina Jaques, Sílvia Rigol,

Laia Catalina

Auxiliars

Pilar López, Josefina Martínez i Mª José Pérez

 

Feineres

Antonia Plaza, Carmen Fondevila, Manoli Cuevas, Victòria Yajar, Amalia Garcia

 

Acollida
tarda

Sílvia Rigol

 

MONITORATGE

 

P3

Ana Robles, Coral Acevedo, Montse Peruchet ,Mayca Ligero

 

P4

Marta Pancorbo ,Alba Ballesté

 

P5

Sílvia Rigol, Stephanie Azañedo, Marta Zapata

 

1R

Irene Ballester, Cristina López

 

2N

Mireia Muntés, Zaida Abella

 

3R

Oriol Puig, Laia Catalina

 

4T

Marta Vilamú, Neva Campderrich

 

Ana Núñez, Adrià Peidró, Xavi Osorio

 

Fede Hernández, Leticia Valdés

 

Talk to us

085 888 5555